Протест біля Адміністрації Президента України та біля Верховної ради України

26 жовтня 2017 року відбувся масовий протест працівників заводу “Фанплит” біля Адміністрації Президента України та Верховної Ради України. Головна мета заходу – припинити тиск на підприємство, який наразі виявляється у накладенні арешту на рахунки та майно. Внаслідок цього не виконуються міжнародні договори з партнерами, а працівники заводу не можуть отримувати заробітню платню. Невиконання цих вимог може призвести до повного банкрутства підприємства з більш ніж віковою трудовою історією і бездоганною репутацією. Майже 500 працівників підприємства ризикують залишитися без роботи, а їх сім’ї – без засобів існування.

 

ПрАТ “Фанплит” є провідним підприємством деревообробної промисловості України. Спеціалізується на виробництві фанери та ДВП для внутрішніх потреб країни та на експорт, безоплатно допомагає армії, ветеранам і бійцям АТО. З метою поліпшення стану атмосферного повітря в м. Києві, підприємство постійно працює над модернізацією виробничих потужностей та має репутацію екологічно безпечного партнера на світовому ринку. Завдяки цьому “Фанплит” – відомий у всьому світі бренд, з яким співпрацюють понад 30 країн світу.

 

Запрошуємо Вас ознайомитися з офіційними листами, направленими Президенту України (Лист до Президента України від 25.10.17Лист до Президента України від 26.10.17)  та Лист до голови Антимонопольного комітету. Трудовий колектив ПрАТ “Фанплит”  звертається до керманичей нашої держави з метою захисту свого конституційного права на працю, а також прав споживачів недорогої та якісної продукції заводу. Ми сподіваємось на прийняття рішучих мір щодо усунення тиску на завод.

 


Замовити зворотний дзвінок[recaptcha]